Pobierz raport

Z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce trzecią już edycję Raportu Stava o rynku dowozów jedzenia. Cieszy nas bardzo, że nasz raport zagościł na stałe na biurkach większości osób zarządzających dużą i mniejszą gastronomią w Polsce i pomaga w podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych w zakresie logistyki dowozów posiłków.

Najważniejsze ogólne wnioski z raportu to niezwykle szybki rozwój dowozów w gastronomii, oraz jednoczesna zmiana zwyczajów konsumentów i restauratorów. Rosnący udział płatności online, czy chociażby szybko przybywająca liczba oddziałów Stava to tylko niektóre z przejawów zachodzących zjawisk.

Paweł Aksamit
Prezes Stava Sp. z o.o.
Podgląd kilku stron raportu

Pobierz raport

Podaj adres e-mail na który mamy wysłać link do raportu (PDF, 8.5MB)

Jeśli chcesz otrzymać aktualny i przyszłe raporty o rynku dowozów Stava, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Raport i inne nasze publikacje mogą zawierać treści o charakterze komercyjnym - np. artykuły z opisem dostępnych na rynku usług, ofertę franczyzy Stava itp. Żebyśmy mogli wysłać Ci raport zgodnie z prawem, musisz więc wyrazić również zgodę na otrzymywanie od nas informacji handlowych.

Wyrażone zgody możesz odwołać w każdym czasie, poprzez kliknięcie odpowiedniego linku, który dostępny będzie w stopce każdej otrzymanej przez Ciebie wiadomości.