Nasza dostępność to

Twoja przewaga

na rynku

Jako pierwsi połączyliśmy najnowszą technologię i zaawansowane oprogramowanie ze zwinnością skuterów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowozić szybko - niezależnie od korków i pory dnia.

Pomyśl o tych wszystkich szczęśliwych klientach, którzy wiedzą, że to właśnie u Ciebie mogą zawsze liczyć na sprawną dostawę.

Co ważne - dostęp do naszych kurierów masz zawsze. Zatrudniamy ich bardzo wielu. Dlatego nie zatrzyma nas żadna awaria, choroba czy stłuczka.

Średni czas oczekiwania klientów na dostawę to zaledwie 34 minuty Umów się z nami na spotkanie

Nasza widoczność to

Twoi nowi klienci

Nasze skutery są w ruchu przez 12 godzin dziennie, przez 365 dni w roku. Codziennie widzi je ogromna liczba osób. W końcu trudno je przegapić. Być może sam tak do nas trafiłeś.

Ale to nie wszystko co możemy Ci zaoferować. Bo tak na prawdę, istotą naszej usługi jest to, że...

Zwracamy Ci

Twój czas i spokój

Auto mi padło! Coś z silnikiem, nie wiem czy to naprawię :(

Tomek, dzisiaj 09:44

Dostałeś kiedyś taki telefon lub SMS-a?

Kierowca nie przyszedł do pracy? Zwolnił się? Zepsuł się samochód? Wypadek? To już nie Twoje zmartwienie. Zajmiemy się tym za Ciebie. Już nie musisz rzucać wszystkiego, żeby ratować dostawy albo odmawiać klientom i tracić setki złotych przychodu.

Gdy my martwimy się o Twoje dowozy, Ty w końcu możesz zająć się innymi aspektami swojego biznesu. A może trochę odpocząć?

Nie dowozisz?

Z nami zaczniesz od zaraz

Chcesz rozszerzyć ofertę swojej restauracji o dowozy, lecz przerażają Cię koszty zatrudnienia kolejnego pracownika? Martwisz się, że inwestycja w pojazdy i własnych dostawców się nie zwróci?

Mamy ofertę, która rozwieje Twoje wątpliwości. Z nami rozpoczniesz dostawy bez ponoszenia dużych i ryzykownych inwestycji, bez długoterminowych zobowiązań i bez problemów organizacyjnych.

Piotr Ratuś, właściciel
KC Korean Chicken
Profesjonalizm, jakim się wykazują pracownicy firmy Stava sprawia, że współpraca jest więcej niż satysfakcjonująca. Pracownicy firmy Stava szybko dostarczają jedzenie, czego wyrazem jest zadowolenie moich klientów wyrażane w opiniach na wielu portalach internetowych. Polecam.

Umów się z nami na spotkanie

Kilkadziesiąt osób pracuje na co dzień, aby jakość naszej usługi była absolutnie najwyższa.

Dlatego moglibyśmy jeszcze wiele napisać... o podgrzewanych pojemnikach - które produkowane są specjalnie dla nas, bo żadne standardowe nie spełniały naszych oczekiwań, o technologii - dzięki której nasze dostawy są szybkie, a Ty wiesz wszystko o każdym dowozie, co do minuty i co do grosza, o rekrutacji i szkoleniu kurierów, i bardzo wielu innych aspektach naszej działalności...

Możesz jednak zobaczyć to wszystko i przekonać się osobiście.

Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń jeśli wolisz, aby umówić krótkie spotkanie na którym z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Pozwól nam zadzwonić...

Wrocław +48 579 058 645
Opole +48 604 649 242