Oddziały

Białystok

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 30/22
15-025 Białystok
+48 509 633 912
bialystok@stava.pl

Bielsko-Biała

ul. Grażyńskiego 108
43-300 Bielsko-Biała
+48 797 181 663
bielskobiala@stava.pl

Bydgoszcz

ul. Szajnochy 4
85-738 Bydgoszcz
Rekrutacja kurierów: +48 573 001 033
Restauracje: +48 573 001 059
bydgoszcz@stava.pl

Chełm

ul. Armii Krajowej 50
22-100 Chełm
+48 513 413 121
chelm@stava.pl

Częstochowa

ul. Jasnogórska 75
42-202 Częstochowa
+48 512 379 639
czestochowa@stava.pl

Gdańsk

aleja Jana Pawła II 20/313
80-462 Gdańsk
+48 514 416 048
gdansk@stava.pl

Gdynia

ul. Waszyngtona 34-36
81-342 Gdynia
+48 502 164 766
gdynia@stava.pl

Gliwice

ul. Portowa 28M
44-100 Gliwice
+48 536 066 080
gliwice@stava.pl

Głogów

pl. 1000-lecia 1
67-200 Głogów
+48 517 276 840
glogow@stava.pl

Gorzów Wielkopolski

ul. Kazimierza Wielkiego 61/403
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 536 557 559
gorzow@stava.pl

Jelenia Góra

ul. Wolności 150
58-500 Jelenia Góra
+48 608 217 973
jeleniagora@stava.pl

Kalisz

ul. Obozowa 60B, pok. 6
62-800 Kalisz
+48 502 498 740
kalisz@stava.pl

Koszalin

ul. Mieszka I 30, p. 206
75-132 Koszalin
+48 609 936 612
koszalin@stava.pl

Kraków

ul. Nowohucka 92a
30-728 Kraków
+48 607 690 234
krakow@stava.pl

Legnica

ul. Parkowa 12 /15
59-220 Legnica
+48 669 801 732
legnica@stava.pl

Łódź-Retkinia

ul. Gdańska 145/5
90-536 Łódź
+48 501 518 447
lodz@stava.pl

Łomża

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 70
18-400 Łomża
+48 510 484 607
lomza@stava.pl

Lubin

ul. Przemysłowa 14 B
59-337 Lubin
+48 669 801 732
lubin@stava.pl

Lublin

ul. Bartosza Głowackiego 35/358
20-060 Lublin
+48 661 051 223
lublin@stava.pl

Mielec

ul. Dworcowa 4/47
39-300 Mielec
+48 510 309 165
mielec@stava.pl

Nowy Sącz

Aleja Wolności 19
33-300 Nowy Sącz
+48 798 757 765
nowy.sacz@stava.pl

Olsztyn

pl. Pułaskiego 7/12/7
10-515 Olsztyn
+48 575 844 100
olsztyn@stava.pl

Opole

ul. Kowalska 1
45-588 Opole
+48 573 00 11 66
opole@stava.pl

Poznań-Południe

Obsługuje Poznań Dębiec, Poznań Świerczewo, Luboń, Komorniki i Plewiska
+48 519 723 444
poznan.poludnie@stava.pl

Poznań-Stare Miasto

ul. Sarmacka 7
61-616 Poznań
+48 516 202 737
poznan.staremiasto@stava.pl

Radom

ul. Biznesowa 12 lok. 9
26-600 Radom
+48 881 312 575
radom@stava.pl

Reda

Obsługuje Redę i Rumię
+48 694 302 440
reda@stava.pl

Rzeszów

ul. Boya-Żeleńskiego 23/113
35-105 Rzeszów
+48 503 616 468
rzeszow@stava.pl

Siedlce

ul. Berka Joselewicza 3 
08-110 Siedlce
+48 532 544 342
siedlce@stava.pl

Słupsk

pl. Dąbrowskiego 3/15
76-200 Słupsk
+48 515 287 909
slupsk@stava.pl

Stalowa Wola

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola
+48 698 266 419
stalowawola@stava.pl

Świdnica

ul. Gdyńska 25/24
58-100 Świdnica
+48 505 099 605
swidnica@stava.pl

Świdnik

ul. Budowlana 4-6
21-040 Świdnik
+48 606 955 001
swidnik@stava.pl

Szczecin

ul. Santocka 44
71-071 Szczecin
Kadry: +48 509 380 513
Rekrutacja kurierów: +48 512 086 621
Koordynacja kurierów: 77 707 08 17
Sprzedaż usług: +48 691 593 221
szczecin@stava.pl

Toruń

ul. Żółkiewskiego 28/32
87-100 Toruń
Rekrutacja kurierów: +48 573 001 020
Restauracje: +48 573 001 033
torun@stava.pl

Warszawa Praga-Południe

ul. Podskarbińska 51
03-829 Warszawa
+48 737 177 783
warszawa.pragapoludnie@stava.pl

Warszawa-Ursynów

ul. Kłobucka 13
02-699 Warszawa
+48 600 689 852
warszawa.ursynow@stava.pl

Warszawa-Wola

ul. Kolejowa 15/17 lok. 103a
01-217 Warszawa
+48 515 016 119
warszawa.wola@stava.pl

Wrocław-Północ

Obsługuje Śródmieście i Psie Pole
+48 692 131 131
wroclaw.polnoc@stava.pl

Zakopane

ul. Czajki 1
34-511 Kościelisko
+48 600 360 750
zakopane@stava.pl

Centrala

Stava S.A.
ul. Kowalska 1
45-588 Opole, Polska

KRS: 0000867888
NIP: 7543071410
REGON: 161514837

Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy 1.167.635,70 PLN

Biuro

+48 71 70 70 274

PR i informacje prasowe