Praca w centrali Stava

Stava to bardzo szybko rosnący startup z Opola, który rewolucjonizuje branżę dowozów jedzenia. Od 2014 roku rozwijamy  sieć oddziałów w Polsce. Mamy w tej chwili ponad 30 oddziałów w Polsce i plan na 2021 rok na 90+ oddziałów w 2021 i  pierwsze w Niemczech. Realizujemy w nich dowozy posiłków m.in. dla takich marek jak KFC, PizzaHut, McDonald’s, Sphinx czy  Burger King.

W organizacji, którą zbudowaliśmy pracuje blisko 1000 osób, z czego 30 w centrali w Opolu. Fundamentem i sercem Stavy jest  zbudowany i rozwijany przez nas w 100% inhouse system informatyczny do zarządzania logistyką dowozów. W dziale, który  go rozwija jest też miejsce dla Ciebie.

Nasz system przetwarza miliony zamówień rocznie w dziesiątkach oddziałów. U nas big data czy machine learning to nie są  tylko buzzwordy. Głębokie zrozumienie danych które zbieramy prowadząc oddziały oraz późniejsze wykorzystanie ich do  optymalizacji logistyki dowozów, są fundamentem naszej działalności.

Stava to jedno z nielicznych miejsc w Opolu, gdzie developer taki jak Ty może stać się współtwórcą startupu, lidera swojej  branży, produktu, dzięki któremu swoje ciepłe jedzenie otrzymują miliony osób w całym kraju a tysiące restauratorów buduje  swój biznes.

Zapraszamy Cię do zespołu, który stworzył i rozwija najlepszy na rynku produkt i skaluje go w tej chwili na setki miast. Jeśli  uwierzysz w to, co robimy i zostaniesz w zespole na stałe, możesz stać się akcjonariuszem spółki i partycypować we wzroście  jej wartości razem z założycielami i obecnymi kluczowymi pracownikami.

Możesz wybrać Stavę lub pracę w jednym z wielu software house’ów w Opolu, przy kolejnym sklepie internetowym albo apce na iPhone’a. Sam zdecyduj.